طراحی دکوراسیون داخلی در اصفهان

طراحی دکوراسیون داخلی در اصفهان 

گروه معماری اسکیما در سالهای فعالیت خود در شهر اصفهان پروژه های متعدد نوسازی و بازسازی دکوراسیون ساختمان هایی با کاربری های مسکونی، تجاری، تفریحی، خدماتی و رفاهی را به اتمام رسانیده است. خدمات گروه معماری اسکیما در بخش های طراحی، اجرا، نظارت و مشاوره خرید و تأمین مبلمان و متریال دکوراسیون پروژه ها بوده است.
طراحی دکوراسیون پروژه های اصفهان گروه اسکیما، بر اساس آخرین سبک ها، متریال ها و تکنولوژی های اجرا بوده به گونه ای که امتیاز ویژه پروژه های ما به روز بودن و همسو بودن با آخرین تحولات و دستاوردهای حوزه دکوراسیون می باشد.
طراحی دکوراسیون در گروه اسکیما بر اساس چهار پارامتر امکانات مالی کارفرما، کاربری و عملکرد پروژه، ظرفیت ها و قابلیت پلانی پروژه و خواسته ها و سلایق کارفرما انجام می شود. گروه اسکیما همچنین این امکان را به کارفرمایان و مشتریان خود می دهد که گام به گام شاهد و ناظر بر روند شکل گیری طرح دکوراسیون پروژه خود باشند. گروه معماری اسکیما در پروژه های بازسازی در شروع کار با بهره گیری از یک تیم حرفه ای اقدام به تهیه نقشه های دقیق وضع موجود و مستندسازی فضاها نموده تا تصمیمات طراحی خود را با کمترین خطا و بهترین نتیجه بگیرد.

ما در مجموعه اسکیما به منظور جلب رضایت شما مشتریان گرامی خدمات دیگری همچون: طراحی دکوراسیون داخلی در اصفهان- طراحی دکوراسیون در اصفهان- طراحی نما در اصفهان - آموزش طراحی پلان در اصفهان- آموزش طراحی منظر در اصفهان- بازسازی منازل در اصفهان- طراحی لاکچری در اصفهان- طراحی کلاسیک در اصفهان- طراحی مدرن در اصفهان - دوره خلق کانسپت در اصفهان

28
31
Summary
Article Name
طراحی دکوراسیون داخلی در اصفهان
Description
طراحی دکوراسیون داخلی در اصفهان
Author
error: Content is protected !!