طراحی نما در اصفهان

طراحی نما در اصفهان

گروه معماری اسکیما، با توجه به حساسیت روز افزون موضوع نما در جامعه معماران و همچنین مردم، اقدام به آموزش و تربیت نیروهای کارآمد در این راستا نموده است تا بتواند در پروژه های طراحی نمای ساختمان ها با کاربری های مختلف، حرفه ای ترین و بروزترین سبک های طراحی نما را طراحی و اجرا نماید. گروه اسکیما بدین منظور تیم مطالعاتی خود را جهت مستندسازی و تحلیل نماهای معاصر اصفهان سازمان داده تا با اشراف کامل نسبت به محصولات معماری موجود، حرفه ای ترین پروژه های نما را انجام و عرضه نماید.
از اینرو علاوه بر طراحی نماها به روش های سنتی ( تَر ) اقدام به فعالیت زیربنائی در برنامه ریزی، طراحی و اجرای نماهای خشک ( ترمووود – لمینت و . . . ) و بطور اخص نماهای کرتکس نموده است.
شعار اصلی گروه معماری اسکیما، طراحی نماهایی است که علاوه بر وجاهت شان در مقیاس تک بنا ، بتوانند در افزایش کیفیت های فضای شهری و ارتقاء سیمای شهری نیز سهم بسیار پررنگ و شاخصی داشته باشند .
استفاده از آخرین استایل های طراحی نما، آخرین متریال ها و . . . روش های ساخت حوزه نما از مأموریت های اصلی گروه معماری اسکیما در موضوع طراحی نما بوده است .

ما در مجموعه اسکیما به منظور جلب رضایت شما مشتریان گرامی خدمات دیگری همچون: طراحی دکوراسیون داخلی در اصفهان- طراحی دکوراسیون در اصفهان- طراحی نما در اصفهان - آموزش طراحی پلان در اصفهان- آموزش طراحی منظر در اصفهان- بازسازی منازل در اصفهان- طراحی لاکچری در اصفهان- طراحی کلاسیک در اصفهان- طراحی مدرن در اصفهان - دوره خلق کانسپت در اصفهان

Summary
Article Name
طراحی نما در اصفهان
Description
طراحی نما در اصفهان
Author
error: Content is protected !!