آموزش طراحی منظر در اصفهان

آموزش طراحی منظر در اصفهان

با توجه به نیاز روزافزون جامعه شهری به منظر و مواهب طبیعی، گروه معماری اسکیما اقدام به تأسیس دپارتمان منظر و فضای سبز در مجموعه خود نموده است . این مهم بواسطه ی تخصصی شدن موضوعات حوزه منظر و نیاز به حضور کارشناسان و متخصصین بوده که انجام پروژه های حرفه ای لنداسکیپ بدون حضور آنها در تیم طراحی معماری غیرممکن می باشد. از اینرو گروه معماری اسکیما از کارشناسان رشته های فضای سبز، منظر، مکانیک و لایتینگ در جهت انجام پروژه های خود بهره می برد . در کنار کار حرفه ای، آموزش استایل های 7 گانه طراحی لنداسکیپ نیز بطور جدی در برنامه آموزشی اعضاء گروه معماری اسکیما قرار داشته است .
دیدگاه اعضاء و همکاران گروه معماری اسکیما بر این است که در آموزش طراحی منظر باید علاوه بر بُعد بصری و زیبائی شناختی، به موضوعاتی چون نحوه انتخاب گونه گیاهی، پرورش و نگهداری آنها و همچنین استفاده هوشمندانه از آب به عنوان عنصری ارزشمند در چرخه زیستی و غیره نیز باید توجه شود . بنابراین دوره آموزش منظر گروه معماری اسکیما با حضور اساتید رشته های مختلف برگزار می شود تا دانش آموختگان این دوره ، از وسعت دید کافی در حوزه طراحی منظر و لنداسکیپ برخوردار شوند .

ما در مجموعه اسکیما به منظور جلب رضایت شما مشتریان گرامی خدمات دیگری همچون: طراحی دکوراسیون داخلی در اصفهان- طراحی دکوراسیون در اصفهان- طراحی نما در اصفهان - آموزش طراحی پلان در اصفهان- آموزش طراحی منظر در اصفهان- بازسازی منازل در اصفهان- طراحی لاکچری در اصفهان- طراحی کلاسیک در اصفهان- طراحی مدرن در اصفهان - دوره خلق کانسپت در اص

Summary
Article Name
آموزش طراحی منظر در اصفهان
Description
آموزش طراحی منظر در اصفهان
Author
error: Content is protected !!