طراحی مدرن در اصفهان

آموزش مدرن در اصفهان

گروه معماری اسکیما افتخار دارد متمایزترین پروژه های مدرن معماری را در سطح ملی طراحی و به اتمام رسانیده است. اشراف کامل تیم طراحی پروژه های مدرن به گرایشات زیر مجموعه سبک مدرن و همچنین آخرین تحولات این سبک در دنیا، باعث شده پیشنهادات و ایده های طراحی گروه معماری اسکیما در نگاه اول مورد توجه و تائید کارفرمایان محترم قرار بگیرد. پروژه های مدرنی که این گروه در دو دهه فعالیت خود انجام داده است همواره بواسطه نوآوری هایی در جزئیات و طراحی المان های فضائی، دارای وجاهت و برتری محسوسی نسبت به کارهای مشابه خود بوده است.
گروه معماری اسکیما پروژه های مدرن خود را در بخش نمای خارجی در قالب 8 استایل، در بخش طراحی داخلی در قالب 11 استایل و در بخش لنداسکیپ در قالب 7 استایل به انجام می رساند. تعدد و تنوع سبک هایی که اسکیما بر اساس طراحی پروژه های خود انجام داده است باعث شده هر نوع سلیقه و نقطه نظری از کارفرمای محترم را بتواند پاسخگو باشد. گروه معماری اسکیما در روزهای آغازین شروع پروژه های سبک مدرن خود، مشورت های تخصصی و آینده نگرانه ای را به کارفرمایان خود ارائه می دهد تا مانع تصمیمات و درخواست نادرست احتمالی آنها شود. آنچه بیش از هر چیز برای مدیریت و تیم طراحی گروه معماری اسکیما اهمیت دارد محصولی است که علاوه بر حرفه ای و نو بودن بتواند پاسخگوی نیازها و خواسته های کارفرمایان محترم باشد. گروه معماری اسکیما، در انجام پروژه های مدرن از ساده گرائی افراطی فاقد وجاهت تئوریک رایج در کارهای مدرن در حال انجام دوری جسته و نوعی جامع نگری را در انجام پروژه های مدرن خود مدنظر قرار داده است.

 

ما در مجموعه اسکیما به منظور جلب رضایت شما مشتریان گرامی خدمات دیگری همچون: طراحی دکوراسیون داخلی در اصفهان- طراحی دکوراسیون در اصفهان- طراحی نما در اصفهان - آموزش طراحی پلان در اصفهان- آموزش طراحی منظر در اصفهان- بازسازی منازل در اصفهان- طراحی لاکچری در اصفهان- طراحی کلاسیک در اصفهان- طراحی مدرن در اصفهان - دوره خلق کانسپت در اصفهان

Summary
Article Name
طراحی مدرن در اصفهان
Description
طراحی مدرن در اصفهان
Author
error: Content is protected !!