آموزش طراحی پلان در اصفهان

آموزش طراحی پلان در اصفهان

رسالت توأمان حرفه و آموزش معماری در گروه معماری اسکیما باعث شده که موضوعات بسیار بنیادی و البته کمتر پرداخته شده ، در دستور کار آموزش های این گروه قرار گیرد. " نگاه نوآورانه " به مقوله معماری، از بدو تأسیس گروه معماری اسکیما، مورد توجه مؤسسین و اعضاء این گروه بوده است. از اینرو عناوین دوره ها و کارگاه های آموزشی گروه معماری اسکیما بر اساس این نگاه تعریف شده اند. دوره آموزشی طراحی پلان از جمله موضوعاتی است که در هیچ یک از مراکز و مؤسسات آموزش معماری به آن پرداخته نشده است وگروه معماری اسکیما مفتخر است 5 استایل طراحی پلان را بر اساس آخرین متون تئوریک معماری تدوین و ارائه نموده است. دوره آموزشی پلان در گروه معماری اسکیما دارای دو وجه نظری و عملی است و دانش آموختگان این دوره می توانند با اتکاء به مبانی و اصول معماری و همچنین به اقتضاء کاربری و مساحت پلاک، بهترین استایل را انتخاب و یک پلان حرفه ای که علاوه بر فانکشن مناسب دارای مطلوبیت فرمی و فضایی نیز باشد برای مشتریان خود طراحی و ارائه نمایند.
کارگاه آموزش استایل های 5 گانه پلان در گروه معماری اسکیما می تواند زیرساخت بسیار مناسبی را برای طراحان در سایر بخش ها از جمله طراحی نما و داخلی ایجاد نماید .

ما در مجموعه اسکیما به منظور جلب رضایت شما مشتریان گرامی خدمات دیگری همچون: طراحی دکوراسیون داخلی در اصفهان- طراحی دکوراسیون در اصفهان- طراحی نما در اصفهان - آموزش طراحی پلان در اصفهان- آموزش طراحی منظر در اصفهان- بازسازی منازل در اصفهان- طراحی لاکچری در اصفهان- طراحی کلاسیک در اصفهان- طراحی مدرن در اصفهان - دوره خلق کانسپت در اصفهان

Summary
Article Name
آموزش طراحی پلان در اصفهان
Description
آموزش طراحی پلان در اصفهان
Author
error: Content is protected !!